Apple Watch’da Oynayabileceğiniz 5 Oyun

OYUNTEKNOLOJİ

Written by:

Akıllı saatler, akıllı bileklikler, akıllı yüzükler derken birçok akıllı cihaz hayatımıza girmiş durumda ve sayıları her geçen gün artıyor. Akıllı saatler ve bileklikler ilk çıktıkları günden günümüze kadar oldukça yol katettiler. Şuan akıllı saatler ve bilekliklerle nabzımızı ölçebiliyor, fotoğraf çekebiliyor, aramalara cevap verebiliyor, mesaj atabiliyor ve arama yapabiliyoruz. Peki aklınızdan hiç akıllı saatlerle oyun oynamak geçmiş miydi?

Birçok oyun geliştirici farklı platformlar için en yeni ve en kaliteli oyunlar çıkarmanın peşinde. Çıkan her yeni akıllı cihazla oyun oynanabilecek platformlar artmakta ve birçok geliştiriciye yeni ekmek kapısı açmakta. İşte oyun oynayabileceğiniz cihazlardan biride Apple Watch. Ülkemizde çılgın fiyatlara satılan Apple Watch’a kaç okurumuz sahip bilmiyoruz ama bu yazımızda sizlere Apple Watch’da oynayabileceğiniz 5 oyundan bahsedeceğiz.

Runeblade

Runeblade Every Games tarafından Apple Watch’a özel geliştirilen bir oyun. Runeblade oynaması ücretsiz olan bir RPG oyunu. Bir akıllı saatte RPG oynamak hayal gibi gelsede Runeblade ile mümkün. Oyunda 2000’den fazla seviye bulunuyor. Göreviniz büyüler, rünler ve büyülü eserler kullanarak bu seviyelerden geçmek. Oyun ücretsiz olan Runeblade’de oyun için satın almalar mevcut.

Trivia Crack

Trivia Crack oyunu basitçe çeşitli kategorilerde çoktan seçmeli sorulara cevap verdiğiniz bir oyun.

Twisty Color

Twisty Color’un amaçı çarkı çevirerek olabildiğince çok uyumlu rengi toplamaktır. Oldukça basit duran bu oyun belki ilk bakışta size sıkıcı gelebilir fakat eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Letterpad

Eğer kelime oyunlarını seviyorsanız Letterpad tam size göre bir oyun. Oyun size mevcut konuyla ilgili 9 harf veriyor. Bazen oldukça sinir bozucu olan bulmacalar karşınıza çıkabiliyor. İşte bu sinir bozucu bulmacaları oyun içi satın almalar yardımıyla geçebiliyorsunuz.

A Tiny Game of Pong

Yılların eskitemediği Pin-Pon oyununu bilmeyeniniz yoktur. Peki ya bu efsaneyi bileğinizde oynayabileceğinizi söylesek? A Tiny Game of Pong’u akıllı saatinize indirerek oynayabilirsiniz.

Paylaşmak önemsemektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir