Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro’nun fiyatları belli oldu!

TEKNOLOJİ

Written by:

16 Ekim tarihinde tanıtılacak olan Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro’nun sonunda fiyatlarıda belli oldu. Bahsedilen fiyatlar ise bir hayli yüksek.

Huawei Mate 20 fiyatı

Yapılan sızıntılarla birlikte, Huawei Mate 20 modelleri ile birlikte birçok detay ortaya çıkartılmıştı. Üçlü arka kamerası ve teknik özellikleriyle ön plana çıkacak olan Huawei’nin yeni amiral gemileri fiyatlarıyla da oldukça çok konuşulacak.

Huawei Mate 20 Fiyat Listesi

İsviçreli bir perakende mağazasının alış fiyatı olarak paylaşılan bu fiyatların, tüketici satış fiyatından 50-100 dolar altında olduğu söyleniyor. Bu durumuyla bile oldukça yüksek olan bu fiyatların son kullanıcıya nasıl yansıyacağı ise merak edilecek gibi. Şimdi gelin hep beraber fiyatlara bir bakalım.

Yapılan sızıntıda görebileceğiniz gibi Mate 20 modeli 810 dolardan başlayan fiyatları ile satışa sunulacak. Mate 20’nin üst seviye modelleri ise 850-900 dolar arasında olacağının da altı özellikle çiziliyor.

Huawei Mate 20 Pro fiyatı

Gelelim asıl Amiral Gemisine, Mate 20 Pro1100 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak.  Bu fiyatın ise iPhone XS Max’in fiyatına yakın olduğunu da söylemeliyiz.

Huawei Mate 20 Pro Fiyat Listesi

Fakat şunu da hatırlatmakta fayda var, paylaşılan bu fiyatların perakende mağazasının alış fiyatları olduğu da paylaşılan raporlarda vurgulanıyor.

Yani yeni amiral gemilerinin paylaşılan bu fiyatlardan 100 dolar daha fazla olması bekleniyor. Görünen o ki, Huawei‘nin yeni amiral gemileri Türkiye’deki kullanıcıların cebini bir hayli yakacak gibi duruyor.

Xiaomi’nin Amiral Gemisi Olan Mi 8 Pro ve Mi 8 Lite’ın Özelliklerini ve fiyatını görmek için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Paylaşmak önemsemektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir