League Of Legends’ın 2019 Sezonu İçin Yeni Videosu Yayınlandı

OYUN

Written by:

Geçtiğimiz aylarda daha yeni sayılabilecek KDA serisi için ayrı bir şarkı ortaya çıkaran Riot Games, odaklandığı meseleleri şarkı endüstrisine kaydırmış olacak ki, yeni şarkı çıkarmasındaki bu hız kötü bir izlenim bırakmaktan çok oyuncuların istediği türde bir etkileşim oluşturmuş izlenimi yaratıyor.

Her seferinde şarkı ve farklı bir sinematik video ile güne damgasını vuran League of Legends, 2019 sezonu başlangıcı adına yeni bir video paylaştı. Bu kez Valerie Broussard ile anlaşan yapımcılar ortaya enfes bir eser çıkarmış gibi gözüküyor. Valerie Broussard’ın Awaken parçasının eşlik ettiği bir CGI video yayınlayan Riot, oyuncuların gönlünü bir kez daha fethetti.

Belki de oyun tarihinin en epik tanıtım videosuna imza atan Riot Games, video boyunca üç farklı hikayeye odaklanmış durumda. Jhin’in yıkık bir tiyatro salonunda gösterdiği performans ise gerçekten bir görsel şölen sunmuş.

League Of Legend’ın yeni sezonu ise 3 gün sonra başlayacak. Yeni sezon için hazır mısınız ? Yeni sezonda hepinize bol şanslar dileriz.

Paylaşmak önemsemektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir