Spotify Premium’a Özel Güncelleme !

SOSYAL MEDYA

Written by:

Dünyanın en çok kullanılan çevrimiçi müzik platformu olan Spotify, mobil platformlar için güncelleme getiriyor. Spotify Premium güncellemesi bugünden itibaren kullanabilecekleri güncel versiyonda kişiselleştirilmiş sanatçı radyoları ve yenilenmiş arama özelliklerine sahip olacak.

Spotify, Premium abonelerin deneyimini artıracak olan Android ve iOS uygulamalarına yönelik bir güncelleme duyurdu. Spotify Premium güncellemesi, akıcı navigasyon, kişiselleştirilmiş arama ve kullanıcıların sonsuz bir dinleme akışı sağlayan yeni bir özellik içeriyor.

Spotify Premium’a Önemli Güncelleme

Kullanıcı deneyimi arttırıldı !

Spotify iOS ve Android uygulamaları için hazırladığı son güncellemeyle Premium kullanıcılarına gösterdiği deneyimi geliştirmeyi vadediyor. Güncelleme Spotify Premium kullanıcılarına daha gelişmiş bir radyo özelliği getirmesinin yanı sıra uygulama içinde gezinmeyi de bir hayli kolaylaştırıyor.

Tekrardan tasarlanmış olan arama özelliklerinin sayesinde kullanıcılar artık arama yapmış oldukları şarkıya benzeyen şarkıların listesi de kullanıcılara sunmuş olacak. Bu şekilde kullanıcılar aramakta oldukları türdeki bütün benzeyen şarkılara da ayrı bir liste üzerinden ulaşabilecek.

Ancak Spotify‘ın duyurduğu değişiklikler içinde asıl ön planda olan radyo özelliğinde yapılan yenilikler oluyor. Bundan böyle Spotify kullanıcıları sanatçı radyolarını kendi tercihleri doğrultusunda özelleştirebilecek. Bu özelleştirme işlemi otomatik olarak yapılacak. Spotify Haftalık Keşif ve Daily Mix listelerini hazırlarken yararlandığı algoritmasını sanatçı radyolarında da uygulayacak.

Spotify’dan güncelleme ile ilgili yapılan açıklamada: “İnsanların aradıkları şeyi hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak için navigasyonu geliştirdik. Yeniden tasarlanan Arama sayfamız sanatçılar, albümler, podcast’lar ve daha fazlası için yeni ve tek durak noktasıdır. Ekranın en üstünde, dinleyiciler kendilerini ve ruh hallerini en iyi yansıtan müzikleri kolayca keşfedebilirler.” ifadeleri yer aldı.

Yetkililer tarafından açıklanmış olan bilgilere bakıldığında, güncellemenin gün içerisinde bütün dünya üzerindeki Android ile iOS kullanıcıları için yayınlanacak olduğu da resmen duyuruldu.

 

Paylaşmak önemsemektir.

One Reply to “Spotify Premium’a Özel Güncelleme !”

  1. Berkay Taşkın dedi ki:

    Açıkçası benim bu işime yaramayacak 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir