Uygun Fiyatlı 7.1 Oyuncu Kulaklığı RM-K5

DONANIMTEKNOLOJİ

Written by:

Rampage RM-K5 7.1 Surround Sound System USB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı ; Ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kulaklarınızı rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış ve fiyatına göre oldukça kaliteli mikrofonu ile internette sorunsuz bir şekilde sesli sohbet etmenize imkan tanıyabiliyor. 

Hassas yapısı sayesinde dışa ses vermez. Uzun kablosu diğer kulaklıklara nazaran rahat hareket etmenizi sağlar. Kırmızı Ledli mikrofon ve yan yüzeyi sayesinde mükemmel bir görünüm sağlar.

Rampage RM-K5 Kamuflaj Renkli 7.1 Surround Sound System USB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Kablo güvenliğini ve esnekliği sağlamak için özen gösterilmiş gibi. Kabloda oluşabilecek kırılmalara karşı koruma sağlayan özel kaplaması sayesinde sorunsuz kullanım imkanı sunabilir.

Çok kaliteli olmasa da abs plastik malzemesi sayesinde Rampage RM-K5 dayanıklı bir yapıya sahip gibi gözüküyor. Özellikle çoklu kullanımların olduğu yerlerde büyük avantajlar sağlayabilir. Estetik ve esnekliği sayesinde size büyük avantajlar sağlayacak. Metal kasası oldukça dayanıklı olarak tasarlanmış.

Hoparlör üzerine monte edilmiş mikrofonu sayesinde maksimum performans sağlar. Mikrofon’un hoparlör üzerinde bulunması dış etkenlerden mikrofonu koruyarak alışılmış kablo üzerinde bulunan mikrofonlardan çok daha dayanıklı ve kullanışlıdır. Mikrofon çubuğu yukarı aşağı hareket edebilir şekilde tasarlanmış. Hoparlör üzerinde ki kırmızı ledli ışıklandırması güzel bir görsel bütünlük ve hoş görüntü sağlamış.


Rampage RM-K5 NOBLE 7.1 Surround USB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Ergonomik tasarımı ve fiyat performans özellikleri ile alınmaya aday. RM-K5 ın kablosu üzerinde bulunan ses anahtarı ile rahatlıkla sesi açıp kısabilir ve diğer fonksiyonları gerçekleştirebilirsiniz.

Dışı kaplamalı kulak süngeri ile kullanım rahatlığı sağlamış fakat uzun süreli kullanımlarda biraz terleme yapabilir.

Rampage RM-K5’in şimdilik fiyatı ise 150 TL civarlarında fakat değişiklik gösterebilir.

ModelRM-K5 CAMUFLAJE
Renk Kamuflaj
AçıklamaUSB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
Bağlantı ArabirimUSB
Ses KanalıSanal 7.1 Surround Ses
Çalışma Akımı100 mA
Çalışma Voltajı5V
Empedans16 Ohm
Frekans cevabı20 Hz – 20KHz
Güç15mW
Haparlör Çapı50mm
Hassasiyet114 DB
Kablo Uzunluğu2m
Kullanıcı YazılımıMevcut
Mikrofon6.0*2.7mm
Mikrofon Empedansı2.2 KOhm
Mikrofon Frekans Yanıtı50Hz – 10KHz
Mikrofon Hassasiyeti-36DB
ÖzellikTakÇalıştır
Ağırlık430g
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8/10

Paylaşmak önemsemektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir