WhatsApp’dan iOS Kullanıcılarına Reklam Hamlesi !

SOSYAL MEDYA

Written by:

WABetaInfo tarafından çıkarılan son bilgiye göre WhatsApp üzerinden para kazanmayı amaçlayan Facebook, 2019 yılında iOS kullanıcılarına reklam göstermeye başlayacak.

WhatsApp’ın dünya çapında büyük bir popülerliğe sahip olmasının arkasında belli başlı önemli özellikler yatıyor. Bunlardan biri uygulamanın reklamsız olması, bir diğeri kullanıcılara uçtan uca şifreli mesaj gönderme imkanı, ve sonuncu olarak ücretsiz olması. Şimdi bu üç ana özellikten biri olan reklamsız hizmet WhatsApp iOS kullanıcıları için değişeceğe benziyor.

The Next Web‘in haberine göre WhatsApp uygulamasının kullanıcılarına reklam göstermeye hazırlandığını açıkladı. Ardından WhatsApp’ın yeni özelliklerini resmen duyurulmasından çok önce açıklayan WABetaInfo bu açıklamayı destekleyen bir bilgi paylaştı. Twitter üzerinden yapılan paylaşımda “WhatsApp şimdiden iOS versiyonuna reklam eklemek için çalışmalara başladı bile.” sözleri yer aldı. Bu da uygulamayı güven içinde kullandığımız günlerin geride kalmak üzere olduğu anlamına geliyor.

Paylaşmak önemsemektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir